صفحه نخست / اخبار

صلوات برمحمدوآل محمد" مرا شفا داد


شيخ "صالح مغامس" از چهره‌هاي نسبتا سرشناس وهابيت در عربستان سعودي كه عضو هيئت علمي دانشكده خطبا و سخنرانان دانشگاه "ملك عبدالعزيز آل سعود" نيز بوده، طي اظهاراتي فاش كرد كه "صلوات بر محمد و آل محمد" موجب شفاي شد.

به گزارش شيعه آنلاين، شيخ "صالح مغامس" طي گفتگويي تلويزيوني در برنامه "اهل قرآن" كه در شبكه ماهواره‌اي دبي پخش مي‌شود، چنين گفت: من بيمار بودم و تمام پزشكان مرا جواب كرده بودند. به طور اتفاقي در بيمارستاني كه براي عمل جراحي بستري شده بودم، يك پرستار لبناني ]از شيعيان لبنان بوده است[ مرا ديد و در مورد بيماريم پرسيد. هنگامي كه وضعيت را برايش توضيح دادم به من گفت، بر "محمد و آل محمد" صلوات بفرست. ان شاءالله خدا شفايت مي‌دهد.

شيخ "مغامس" در ادامه افزود:‌ من هم به پيشنهاد آن پرستار لبناني عمل كردم و پس از اينكه پزشكان مرا مجددا معاينه كردند، گفتند كه بيماري كاملا از بين رفته و ديگر نيازي به عمل نيست.

گفتني است وهابيت متوسل شدن به پيامبر(ص) و ائمه اطهار را جزو بدعت‌هاي ديني مي‌دانند. پزشكان چندي پيش لكه‌اي عجيب در قلب شيخ "صالح مغامس" مشاهده كردند و گفته بودند كه احتمال مرگ وي تا چند روز ديگر وجود دارد.
___________


حضرت آیت الله العظمی گرامی به آقای مغاس چنین فرموند:


"جناب آقای مغامس: تشکر از اینکه صادقانه آنچه را فهمیده اید بیان کرده اید ایکاش دیگران هم حق اهل بیت پیامبر را زیر پا نمی گذاردند، ما اینقدر معجزات ازتوسل به اهبیلت دیده ایم که کتابها می شود.

بنده خودم در چندین مرحله که مریض بودم توسط اهل بیت شفا پیدا کرده و در یک مورد هم امیرالمومنین را دیدم که خودشان مرا شفا دادند و چه بسیار موارد متعدد برای افراد بوجود آمده و افرادی از کشور شما بودند که به مشهد رفته و توسط امام رضا (ع) شفا یافته و حاجت گرفتند."
فرم دریافت نظرات

جهت استفتاء با شماره تلفن 02537740913 یک ساعت به ظهر یا مغرب به افق تهران تماس حاصل فرمایید.

istifta atsign ayat-gerami.ir |  info atsign ayat-gerami.ir | ارتباط با ما